Apex 9006 / HB4 Xenon Hid Conversion Kit ( 5k 5000k Oem White Color ) with " Advanced Digital Improved Slim Ballasts Technology " All Bulbs Sizes Hids light Kits
| Country | USA |
| Brand | Generic |
| Manufacturer | GUIAODIANZISHANGWU |
| ItemPartNumber | DMMAMJJMT-220V-12X200MM600W |
| Model | DMMAMJJMT-220V-12X200MM600W |
| Color | 12x200mm 600W |
| Size | 220V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |