IPCW CWC-7006 7" Plain Round Conversion Headlight - 1 Piece
| Country | USA |
| Brand | Hella |
| Manufacturer | Hella |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | H4 24V 100/90W |
| Model | H4 24V 100/90W |
| Warranty | Hella Inc. does not offer a warranty on standard (non-performance) bulbs. |
| Color | Multi |
| Size | High Wattage - 100/90W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 760687781462 |
| EANs | 0760687143581 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |