Betty Crocker Hamburger Helper Stroganoff, 6.4 Oz
| Country | USA |
| Brand | WILLGOO |
| Manufacturer | Hererope |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 3 in 1 Jump Rope Set |
| Model | 3 in 1 Jump Rope Set |
| Color | Blue & Black |
| Size | 8'4" M - Fits Users Under 5'6.5" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |