SIMSHION Womens Floral Print Maxi Dresses Plus Size Dress Kaftan Long Gown Baggy Floral XL
| Country | USA |
| Brand | WILLGOO |
| Manufacturer | Hererope |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 3 in 1 Jump Rope Set |
| Model | 3 in 1 Jump Rope Set |
| Color | Blue & Black |
| Size | 9'0" L - Fits Users 5'7"-5'10" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |