Heritage Lace Woodland 14-Inch by 45-Inch Runner, White
| Country | USA |
| Brand | Heritage Lace |
| Manufacturer | Heritage Lace |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | WL-3636W |
| Model | WL-3636W |
| Color | White |
| Height | 0.62899999935842 |
| Length | 35.99999996328 |
| Weight | 0.14999999987421 |
| Width | 35.99999996328 |
| Size | 36" x 36" (Square) |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |