Galaxy S8 Tempered Glass Screen Protector , ANKOON [Case Friendly] [3D Curved ], 96% Half Coverage Version] HD Anti-Bubble Scratch Fingerprint Proof (Transparent)
| Country | USA |
| Brand | HiQltyla |
| Manufacturer | HiQltyla |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | Fan Grill - 60mm |
| Model | Fan Grill - 60mm |
| Warranty | 1 year manufacturer |
| Color | black |
| Size | 60mm |
| UnitCount | 4 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |