Convatec Sur-fit Natura® Two-piece Stomahesive® Skin Barrier. Cut-to-fit. No Tape Collar. 57mm (2 1/4") Flange, Overall Dimension 4" X 4" (Box of 10)
| Country | USA |
| Brand | Hiboy |
| Manufacturer | Freeman IT Limited |
| Binding | Sports |
| ItemPartNumber | S2 MAX |
| Model | 40.4mile 500W |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| Color | S2 MAX-40.4Miles/10"/500W |
| Size | S2 MAX-40.4Miles/10"/500W |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 6974123310480 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |