Electric Marking Machine, 110V 400w Electric Metal Marking Machine Jewelry Engraving Machine Tools 200x150mm, for Letters, Serial Numbers, VIN Code, Chassis Number, Date, Graphics,etc
| Country | USA |
| Binding | Kitchen |
| Brand | Home Star |
| Color | White |
| EAN | 0770521087759 |
| Label | Homestar |
| Manufacturer | Homestar |
| Model | ZH1415832W |
| MPN | ZH1415832W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | ZH1415832W |
| Publisher | Homestar |
| Studio | Homestar |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |