SPIDERCASE iPhone XR Waterproof Case, Upgraded Version with Clear Sound, Built-in Screen Protector Dustproof Snowproof Shockproof IP68 Waterproof Case for iPhone XR 2018 Released 6.1 inch (Black)
| Country | USA |
| Brand | Homoyoyo |
| Manufacturer | Homoyoyo |
| ItemPartNumber | M10730M0J618HL3B51A7A9V |
| Model | M10730M0J618HL3B51A7A9V |
| Color | Light Gray |
| Size | 60x500cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |