VEVOR Manual Dough Sheeter Machine, Puff Pastry Sheeter and Fondant Roller, Removable Handle, Panel, Roller for Easy Cleaning, Max 1/2 inch Adjustable Thickness, for Home or Small Commercial Kitchens
| Country | USA |
| Brand | M. ROSENFELD |
| Manufacturer | M. ROSENFELD Germany |
| ItemPartNumber | B098B1HVY7 |
| Model | Square 25 mm |
| Color | Value Pack Size With 200 25mm Cubes |
| Size | Value Pack Size With 200 25mm Cubes |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |