Ultra Shield Foam Earplugs, 50 Pairs + 1 Bonus Corded Pair, NRR 32 Decibels, Bell Shape Design
| Country | USA |
| Brand | Hopeak |
| Manufacturer | Hopeak |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 91072-1-20m |
| Model | 91072-1-20m |
| Color | Red Brick |
| Size | 17.5" x 787.4" |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |