TERRO T300-2 2-Pack Liquid Ant Baits
| Country | USA |
| Binding | Lawn & Patio |
| Brand | Hot Shot |
| EAN | 0071121020406 |
| Label | Hot Shot |
| Manufacturer | Hot Shot |
| Model | 2040W |
| MPN | 2040W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | 2040W |
| Publisher | Hot Shot |
| SKU | 751127 |
| Studio | Hot Shot |
| Warranty | Manufacturers satisfaction guarantee |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |