CALIFORNIA PICNIC Natural Woven Woodchip Basket with Double Folding Handles | Picnic Basket | Storage for Plastic Easter Eggs, Easter Candy, Blankets, Bath Toys & Kids Toys
| Country | USA |
| Brand | Huanyu |
| Manufacturer | Huanyu |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | ZHT-155K |
| Model | ZHT-155K |
| Color | Arc Knife |
| Size | 110V |
| EANs | 8508623164892 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |