PPNJOCUGY Front Lamp Compatible For VW Polo 2011-2023 Polo Head Light L-ED Headlight L-ED DRL Assembly Upgrade Dynamic Signal Auto Accessories(2019-2023 Sliver,LHD)
| Country | USA |
| Brand | Hubbell |
| Manufacturer | Hubbell Wiring Device-Kellems |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | CU300A |
| Model | HUBCU300A |
| Warranty | Manf Warranty |
| Color | Black |
| Size | CU300A |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 783585181004 |
| EANs | 0783585181004 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |