Woobamboo Eco-Friendly, Biodegradable, Sustainable, Stylish Bamboo Toothbrush Adult Size, Standard Handle, 2 Pack
| Country | USA |
| Brand | INOOMP |
| Manufacturer | INOOMP |
| ItemPartNumber | SI4808349KB6W |
| Model | SI4808349KB6W |
| Color | Transparent |
| Size | 1x1x2.2cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |