FOCO MLB Boston Red Sox Resin Cheerleader Zombie Figurine
| Country | USA |
| Brand | IXTECH |
| Manufacturer | IXTECH |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | IX-MI-P1A |
| Model | IX-MI-P1A |
| Warranty | 12 months manufacturer's warranty. |
| Color | Black |
| Size | P1A |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 6971202171147 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |