InWin BP655 Mini-ITX case with 200W TFX PSU (USB 2.0, HD Audio) BP655.FH200B3
Product ID: B00KB96A5O Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Case Type: Mini-ITX S.F.F Slim Case
  • Drive Bays: 3, 1x 5.25" External Bay; 1x 3.5" HDD (1"), 1x 3.5" HDD (0.8") Internal Bay
  • Expansion Slots: 1x Low Profile Card Slot
  • Cooling System: 80 x 80 x 25mm Top Fan
  • Front I/O Panel: 2x USB3.0 Ports, HD Audio
  • Power Supply: 200W, Standard TFX 12V Power Supply
In-Win Case Bp655 Mini-Itx Ultra Small 1x5.25 80x80x25 Top Fan Retail IW-BP655.FH200B3
Technical Specifications
Country
USA
Brand
IN WIN
Manufacturer
In Win
Binding
Electronics
ItemPartNumber
BP655FH200B3
Model
BP655FH200B3
Warranty
limited warranty
Color
BP655.FH200B3
ReleaseDate
2018-10-26T00:00:01Z
Size
200W