Variable Timing Phaser VVT Actuator+Bolts For 2005-2010 For Ford Mustang,2005-2011 For Ford Expedition,2006-2010 For Ford Explorer,2004-2010 For Ford For F-150 For F-250/For F-350 Super Duty
| Country | USA |
| Brand | AUII JO DESIGN |
| Manufacturer | AUII JO DESIGN |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | C108 A |
| Model | C108 A |
| Color | Color 02 |
| Size | 26*20cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |