Google Pixel Case, DGtle Anti-Scratches TPU Gel Premium Slim Flexible Soft Bumper Rubber Protective Case Cover for Google Pixel (Mint)
| Country | USA |
| Brand | GEEK+ |
| Manufacturer | GEEK+ |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | NUC11PAHi5 16GB+256GB |
| Model | NUC11PAHi5 16GB+256GB |
| Color | Black |
| Size | NUC11 i5 16GB+256GB |
| UPCs | 741650376304 |
| EANs | 0741650376304 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |