Intova Floating Multi Grip for Underwater Cameras
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Intova |
| Color | Black |
| EAN | 0814002011489 |
| Label | Industrial Revolution |
| LegalDisclaimer | This product contains chemicals known to the State of California to cause cancer and birth defects or other reproductive harm. |
| Manufacturer | Industrial Revolution |
| Model | I-EXT-P-01A |
| MPN | I-EXT-P-01A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | I-EXT-P-01A |
| ProductTypeSubcategory | monopods |
| Publisher | Industrial Revolution |
| Size | 62 in/158cm |
| Studio | Industrial Revolution |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |