60 Loose Amber Beads - Raw Unpolished Honey Color - 3-4mm Width - Pre-Drilled Holes Ready for Stringing Jewelry - Bulk DIY Supplies for Making Baltic Teething Necklaces, Bracelets & Jewelry
| Country | USA |
| Brand | Ipetboom |
| Manufacturer | Ipetboom |
| ItemPartNumber | WY4531AU10A |
| Model | WY4531AU10A |
| Color | Blue |
| Size | 110x11cm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |