Nike Flight Legacy Mens Trainers BQ4212 Sneakers Shoes (UK 8.5 US 9.5 EU 43, White Black University red 100)
| Country | USA |
| Brand | Amazon Essentials |
| Manufacturer | Amazon Essentials |
| Binding | Jewelry |
| ItemPartNumber | XMZ20011-9" |
| Model | XMZ2B-10" |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2013-02-12 |
| Size | 9" |