J & M Home Fashions Fiber Reactive Beach Towel, 40 by 70", Tropical Palm Trees
| Country | USA |
| Brand | DII |
| Manufacturer | DII |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 70007A |
| Model | 70007A |
| Color | Umbrella |
| Size | 40 x 70 in |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 761450700079 |
| EANs | 0761450700079 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |