516PCS Computer Screws Assortment Kit, 6-32 Male to M3 Female Carbon Steel Black Zinc Plated Motherboard Standoffs Screws for 2.5''SSD Hard Drive Fan Power Graphics Chassis CD-ROM Computer ATX Case
| Country | USA |
| Brand | JC-LGL |
| Manufacturer | JC-LGL |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | DOB 100W 10PACK |
| Model | DOB 100W 10PACK |
| Warranty | 5 year manufacturer. |
| Color | Black |
| Size | 100W 10Pack |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |