Carnation Malted Milk, Dry Shelf Stable Malted Milk, Great for Baking, Shakes, Sundaes, 2.72 lb Can
| Country | USA |
| Brand | JKLMN |
| Manufacturer | JKLMN |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 118" x 8.3" |
| Model | 118" x 8.3" |
| Color | transparent |
| Size | 118"x8.3" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |