1pc 304ss 90 Degree Elbow Union - Female to Male Threaded Pipe Fitting for Water Heating and Industrial use(1.5In)
| Country | USA |
| Brand | Juice My Ride |
| Manufacturer | Juice My Ride |
| ItemPartNumber | JSC-6A |
| Model | JSC-6A |
| Warranty | 1 Year Full Warranty, we cover full replacement cost after receiving back a product with any malfunction. |
| Color | 12V Cig Port |
| Size | No Lithium Mode |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |