Suzuki Musical Instrument Corporation BB-F# Xylophone Bass Bars
| Country | USA |
| Brand | JONES CLOCKS |
| Manufacturer | Jones Clocks |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | JBIS319K |
| Model | JBIS319K |
| Warranty | Manufacturer warranty for 1 year from date of purchase. |
| Color | Black |
| Size | 18 x 13 x 6 cm |
| EANs | 5056595101269 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |