Eucerin Ecxema Bby Rlf Bd Size 5Z Eucerin Baby Eczema Relief Body Creme 5Z
| Country | USA |
| Brand | JONES CLOCKS |
| Manufacturer | Jones clocks |
| Binding | Home |
| PartNumber | JODE95K |
| Model | JODE95K |
| Color | Black |
| Height | 4 |
| Length | 8 |
| Weight | 0.57 |
| Width | 1.5 |
| Size | 10.5 x 20.5 x 5 cm |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |