Norscot Cat CB534D XW Vibrating Asphaly Compactor with closed cabin 1:50 scale
| Country | USA |
| Brand | JONES CLOCKS |
| Manufacturer | JONES CLOCKS |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | JSAL319K |
| Model | JSAL319K |
| Color | Black |
| Size | 16 x 18 x 6 cm |
| EANs | 5056595100934 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |