Fischer Zykon Drive-in Tool FZE, 12 Plus, 44638
| Country | USA |
| Brand | JONES CLOCKS |
| Manufacturer | JONES CLOCKS |
| Binding | Home |
| ItemPartNumber | JTAV243K |
| Model | JTAV243K |
| Warranty | 1 years warranty. |
| Color | Black |
| Size | 15.5 x 14 x 6 cm |
| EANs | 5056595102273 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |