AB SPIRIT MILLIONAIRE by Lomani EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ ( Package Of 5 )
| Country | USA |
| Brand | Jellycat |
| Manufacturer | Jellycat |
| Binding | Toy |
| ItemPartNumber | A2A |
| Model | A2A |
| Color | Green |
| Size | Medium - 12" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 670983109146 |
| EANs | 0670983109146 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |