Cotton Stuffing By The Pound - Raw Natural Cotton Filling, Premium Cotton Fiber Fill, Combed Cotton for Pillow Stuffing, Dolls, Stuffed Animals, Nesting Material for Birds, Cotton for Stuffing (1 LB)
| Country | USA |
| Brand | Jespeed |
| Manufacturer | Jespeed |
| ItemPartNumber | 38in |
| Model | 38in |
| Color | Black |
| Size | 38in(97cm) |
| UnitCount | 15 |
| EANs | 1239741265778 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |