Toyvian Heart-Shaped Precision Pedometer for Fitness Compact 2D Sports Gadget Accurate Step Counter for Men and Women Suitable for Running and Walking
| Country | USA |
| Brand | Jespeed |
| Manufacturer | Jespeed |
| ItemPartNumber | 46in |
| Model | 46in |
| Color | Black |
| Size | 46in(117cm) |
| UnitCount | 3 |
| EANs | 1237451253214 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |