Fuel Tank Cap Replaces OEM#95995094 - Tight Sealing Gas Cap Compatible with Chevy Corvette,Buick Allure,GMC Canyon,Saturn Aura,Pontiac G3/G5/G6,Cadillac DTS/CTS - Car Mods Fuel Cap
| Country | USA |
| Brand | Jewseen |
| Manufacturer | Jewseen |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | JSPK038-25mm |
| Model | JSPK038-25mm |
| Color | 1''(25mm) |
| Size | 1'' (25mm) |
| UnitCount | 20 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |