Crayola Sketch Wizard
| Country | USA |
| Brand | KAKEI |
| Manufacturer | KAKEI |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | R40 |
| Model | 10" 3/8"LP .043" 40DL- German Steel *3 |
| Color | 3/8" Lp |
| Size | 10" 3/8"LP .043" 40DL- German Steel *3 |
| UnitCount | 3 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |