Dielectric Industrial Work Mats, Distribution Room High Voltage Insulated Rubber Safety Mat, Non-Conductive Switchboard Matting for Substation Factory(Green,LxWxT 10'x3 1/5'x1/10")
| Country | USA |
| Brand | KARAMAG |
| Manufacturer | KARAMAG |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 18.3"X12.9" |
| Model | 18.3"X12.9" |
| Color | White |
| Size | 18.3"X13.0"x7.2" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 765779874114 |
| EANs | 0765779874114 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |