ZOZ LOZ Diamond Blocks Nanoblock the Avengers Thor Educational Toy 150pcs
| Country | USA |
| Brand | KBSYNT |
| Manufacturer | Shenzhen XingShengHe Electronic Technology Co., Ltd |
| Model | Front 4K & Rear 1080P |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Front 4K & Rear 1080P( Highlander) |
| Size | Front 4K & Rear 1080P( Highlander) |
| UnitCount | 100 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |