Zaza Towels % 100 Cotton Turkish Beach Towels [38x72] X-Large, Pre-Washed, Oeko-TEX Certified - Quick Dry, High Absorbency - Eco Friendly Soft Decorative Bath, Sauna, Picnic Towels (Pink)
| Country | USA |
| Brand | KEENTECH |
| Manufacturer | KEENTECH |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | KT-P635A |
| Model | KT-P635A |
| Color | Silver |
| Size | 1/2" to 1-3/8" Pin Nails |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |