3M Car Wrap Roll 2080 Gloss Black | G12 | (Sample 3in x 5in) | Automotive Vinyl Wrap for Cars - Car Interior Wrap & Exterior
| Country | USA |
| Brand | KJE |
| Manufacturer | KJE |
| ItemPartNumber | J Car T D - 2" x 10' |
| Model | J Car T D - 2" x 10' |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black+Yellow(J Hook) |
| Size | 2" x 10' Ratchet Straps + 2" x 36'' Axle Straps |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |