Western Digital RE4 WD2003FYYS 2TB 7200RPM 64MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5in (Enterprise Grade) Internal Hard Drive (Renewed)
| Country | USA |
| Brand | KJM FASHION |
| Manufacturer | BanaVega |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | TUN BL Alloy 035 P2 6mm |
| Model | TUN BL Alloy 035 P2 6mm |
| Color | TUN BL Alloy 035 P2 6mm |
| Size | 6mm |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 684500203507 |
| EANs | 0684500203507 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |