4PCS M10x80x100mm Square U Bolts 3 inch Wide,Stainless Steel Car U-bolts Kit Includes Nut/Spacer/Plate,Rustproof U Clamps Bolts Provide Tightness as Trailer Car Accessories
| Country | USA |
| Brand | BanaVega |
| Manufacturer | KJM Fashion |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | BBL TI G23 1.6xB4mm P2 6mm |
| Model | BBL TI G23 1.6xB4mm P2 6mm |
| Color | 14g - 6mm - Ball 4mm |
| Size | 14g |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 686064370817 |
| EANs | 0686064370817 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |