SUNSCSC Crystal Rhinestone Hand Harness Bangle Chain Link Finger Ring Bracelet Wedding Jewelry For Women (Gold 1 pcs)
| Country | USA |
| Brand | KJM FASHION |
| Manufacturer | KJM Fashion |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | BBL TI G23 1.6xB4mm P2 8mm |
| Model | BBL TI G23 1.6xB4mm P2 8mm |
| Color | 14g - 8mm - Cone |
| UPCs | 686064370824 |
| EANs | 0686064370824 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |