YOHAX Hip hop necklace alloy all OTF chain letter pendant necklace Hip hop men's and women's Cuban necklace (19.6 inches (50 centimeters), silvery)
| Country | USA |
| Brand | KLOWOAH |
| Manufacturer | KLOWOAH |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 40 oz |
| Model | 40 oz |
| Color | White |
| Size | 11 in |
| UnitCount | 6 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |