StoreSMART - Magnetic Closure Pocket - Magnetic-Back - 20-Pack - White - 8.5" x 11" (MCP8511MBPQW-20)
| Country | USA |
| Brand | KNACRO |
| Manufacturer | KNACRO |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | 20S 75V 64V 45A |
| Model | 20S3.7V |
| Size | 20S 75V 64V 45A |
| UPCs | 724873026591 |
| EANs | 0724873026591 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |