ASG Airsoft Magazine/Clip, AEG, Steyr Aug A1/A2/A3, 330 Rd
| Country | USA |
| Brand | KTTOOL |
| Manufacturer | KTTOOL |
| ItemPartNumber | KT02115A |
| Model | KT02115A |
| Warranty | 2 Year |
| Color | Hydraulic |
| Size | 180mm |
| UnitCount | 41 |
| UPCs | 768365693168 |
| EANs | 0768365693168 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |