TEC.BEAN Indoor Amplified HD TV Antenna 50 Mile Range with Detachable Amplifier Signal Booster, USB Cable and 16.5FT High Performance Cable(Black)
| Country | USA |
| Brand | KUKLIPJIM |
| Manufacturer | KUKLIPJIM |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 8.8 oz |
| Model | 8.8 oz |
| Color | Clear |
| Height | 6.4 |
| Length | 2 |
| Weight | 1.8298367746 |
| Width | 0.83 |
| Size | 25 Pack 8 oz |
| NumberOfItems | 25 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |