Funko Pop! Animation: Monkey D. Luffy - One Piece - Collectable Vinyl Figure - Gift Idea - Official Merchandise - for Kids & Adults - Anime Fans - Model Figure for Collectors
| Country | USA |
| Brand | KUKLIPJIM |
| Manufacturer | KUKLIPJIM |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 7 oz |
| Model | 7 oz |
| Color | Clear |
| Size | 40 Pack 7 oz |
| UnitCount | 40 |
| UPCs | 726451515725 |
| EANs | 0726451515725 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |