Oven liners for bottom of oven reusable - 2 Oven Liner Protector 16"x 23" and 1 Mesh Grill Mat BPA and PFOA Free, for Electric Oven Gas Oven Microwave Charcoal or Gas Grills
| Country | USA |
| Brand | Kaisiking |
| Manufacturer | Kaisiking |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | CHY-01A |
| Model | CHY-01A |
| Color | Black |
| Size | 1pc 2mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 631924925386 |
| EANs | 0631924925386 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |