Cbersmg Dog Bark Deterrent Device 3X Anti Barking Device for Dogs, 5 Modes Stop Neighbors Dog Barks No More Safe for All Dogs 50FT Bark Control Indoor Outdoor with Flashlight,Dog Training Device
| Country | USA |
| Brand | Kase |
| Manufacturer | Kase |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | Kase 82mm CPL III |
| Model | Kase 82mm CPL III |
| Warranty | 1 year warranty |
| Size | 82mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |