Anaerobic Indicator, resazurin (1 x 100 Strips per Box)
| Country | USA |
| Brand | Kichae |
| Manufacturer | Kichae |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 26"x18"x9" |
| Model | 26"x18"x9" |
| Color | Stainless Steel |
| Size | 26"x18"x9" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 791313350189 |
| EANs | 0791313350189 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |